Coaching

Coaching jest uznawany za jedną z najbardziej efektywnych metod rozwoju. Pomaga wydobyć potencjał osobisty, zawodowy, kierunkuje rozwój. Jest procesem, który inspiruje, pomaga podejmować właściwe decyzje, sprawia, że lepiej zaczynamy korzystać ze swoich mocnych stron, a przede wszystkim mamy szansę dokładnie je poznać. Według standardu ICF, w którym pracujemy, coaching jest definiowany jako „relacja profesjonalna, która pomaga ludziom osiągnąć nietuzinkowe wyniki w życiu, karierze, firmach i organizacjach. Dzięki coachingowi klienci pogłębiają swoją wiedzę, poprawiają swoje wyniki i polepszają jakość swojego życia.”  

Coaching jest metodą idealną dla osób, które chcą osiągnąć pełnię rozwoju osobistego i zawodowego, realizować swoje cele, które z towarzyszeniem coacha na bieżąco ustalają i weryfikują.   

Zapraszamy na sesje do naszego Centrum, jeśli poszukują Państwo równowagi w życiu osobistym i zawodowym, chcą poznać narzędzia pomocne w realizacji celów, pragną zaplanować przyszłość zawodową lub zainicjować i wprowadzić istotne zmiany.

Jak przebiega coaching?

Coaching jest procesem, w którym zaangażowany jest coach i klient. Zadaniem coacha jest zapewnienie klientowi zorganizowanego, profesjonalnego wsparcia, opartego na wzajemnym zaufaniu. Coaching jest poufny, dlatego każda informacja, którą podzielisz się podczas sesji, zostaje pomiędzy Tobą a coachem. Coach pomaga zgłębić samoświadomość, poznać wartości ważne w twoim życiu. Jednocześnie jest pomocny w kreowaniu pożądanej wizji.

Sesja coachingowa trwa 50-60 minut. na każdym spotkaniu klient decyduje, na czym chciałby się skupić, natomiast coach towarzyszy klientowi poprzez zadawanie pytań oraz obserwację. Dzięki temu pojawia się chęć do działania, sprawdzania w praktyce rozwiązań, które zostały wypracowane podczas sesji. Jednocześnie spotkanie pozwala w komfortowych warunkach przeanalizować ewentualne ryzyko, uniknąć zachowań i decyzji niepożądanych i niekorzystnych. Istotą coachingu jest odkrywanie zasobów klienta. Coach nie ma gotowych odpowiedzi, ale dzięki pytaniom i rozmowie ukierunkowuje klienta na najlepsze wybory i decyzje.   

Coaching jest uznawany za bardzo skuteczną metodę, ponieważ w zauważalny sposób wpływa na podwyższenie jakości życia. 

  • poprawa umiejętności komunikacyjnych,
  • wzrost wydajności,
  • rozwój kompetencji „miękkich”,
  • doskonalenie relacji interpersonalnych,
  • budowanie adekwatnej samooceny,
  • przemyślane decyzje.
Umów się na wizytę

Rejestracji wizyty możesz dokonać telefonicznie lub mailowo.
Zarejestruj się telefonicznie lub wyślij do nas e-mail z pytaniem o dostępne terminy.

Zarezerwuj wizytę
Rezerwacja on-line
Napisz do nas

    *Oświadczam, iż zapoznałam/zapoznałem się z Polityką Prywatności